fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Zyrtare: Eric Garcia rikthehet te Barcelona

Publikuar

Sot është bërë zyrtar transferimi i Eric Garcia në Fc Barcelona, me paramentra zero. Që prej vitit 2017, Garcia ishte pjesë e Manchester City, ndërsa po rikthehet aty ku edhe ka filluar karrierën e tij si futbollist.

Në një postim në Facebook, klubi katalunas, Fc Barcelona ka postuar një video të Eric Garcia me mbishkrimin “shtëpia është, aty ku është zemra”, kështu duke e zyrtarizuar rikthimin e tij./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021