fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Inter kërkon 80 milion Euro për Hakimi

Publikuar

Sipas Corriere dello Sport, Inter nuk do ta shes Achraf Hakimin për më pak se 80 Milion Euro.

PSG, Real Madrid, Arsenal dhe Chelsea janë skuadrat e interesuara për shërbimet e tij, mirëpo zi e kaltrit nga Milano, nuk do ta lëshojnë më lirë se 80 milion Euro, këtë verë./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021