fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

10 milion Euro në vit për Donnarumma

Publikuar

Barcelona ofron 10 milion Euro në vit për Donnarumman, mirëpo të interesuar për të janë edhe Juventus e PSG, të cilët ende nuk kanë bërë ofertë.

Barcelona i ka ofruar portier italian Donnarumma, një kontratë 5 vjeçare dhe pagë vjetore prej 10 milion Euro, raporton Tuttomercatoweb, mirëpo duke qenë edhe klube tjera të interesuara mbetet të shihet zgjedhja e tij.

Interesimi është shfaqur nga PSG dhe Juventus, por ende nuk kanë kontaktuar agjentin e tij./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021