fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Anton Quni, kandidat për kryetar të LDK-së

Publikuar

Anton Quni, anëtar i kryesisë qendrore dhe kryetar i deges se LDK -së në Prizren, në Pressing, ka konfirmuar se ai do të jetë kandidat për kryetar të LDK-së.

Këtë tha Quni, ia ka thënë edhe kryesisë dhe kryetarit të LDK-së.

Quni, është kryetar aktual i degēs së LDK në Prizren. LDK në zgjedhjet e 14 shkurti ka dal e treta në Prizren, më 9.07 pēr qind të votave

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021