fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Ancelotti, zëvendësim i Zidane?

Publikuar

Është i mundur një rikthim i Ancelottit në kryeqytetin e Spanjës, kështu raportojnë mediat spanjolle.

Real Madrid, po e shohin si një opsion potencial Carlo Ancelottin, për ta zëvendësuar tashmë pozitën vakante të menaxherin të klubit madrelien.

Antonio Conte, Mauricio Pochettino dhe Raul janë emrat e përfolur për marrjen e stolit të klubit mbretëror.

Mirëpo sipas Cadena SER, Carlo Ancelotti është një prej opsioneve reale, dhe se klubi ka arritur të kontaktoj për një mundësi rikthimi të italianit në stolin e klubit mbretëror, ndërsa Everton do të shoh për opsione tjera në qoftë se Ancelotti pranon ofertën e Real Madrid./tipografi/

Vazhdo më shumë