fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

“Analizë Kuqezi”/ Super sezoni i Ramadanit me Lecce-n, statistikat e 27-vjeçarit me skuadrën e D’Aversa

Publikuar

Ylber Ramadani po kalon një super sezon me Lecce-n në Serie A, me mesfushorin e kombëtares shqiptare që duket se te ekipi i trajnerit D’Aversa ka gjetur formën e tij më të mirë.

Në emisionin “Analizë Kuqezi”, të moderatorit Sokol Xhihani u publikuan statistikat e 27-vjeçarit shqiptar deri në këto momente në elitën e futbollit italian.

Lexo edhe: 

Në ndeshjet e zhvilluara me Leçe-n, Ramadani ka dhënë 83% të pasimeve të sakta si dhe ka fituar 61% të dueleve defensive.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook