fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Albin Kurti thotë se sheshet tona po skuqen

Publikuar

Albin Kurti, kandidat LVV-së për kryeministër, ka thënë se a më afër 14 shkurtit, aq më tepër po skuqen sheshet tona nga dashuria e qytetarëve për këtë vend.

Kurti u shpreh se në Shtime e Therandë, krejt dhe drejt, kishin dalur për të shprehur përkrahjen për listën tyre.

“Me pjesëmarrje masive, do të sigurojmë që kjo ditë të mbahet mend si data kur ka ndodhë vala e madhe e ndryshimit të vërtetë”, ka shkruar Kurti në Facebook.

Vazhdo më shumë