fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Aktivistët e LVV-së nisin fushat kundër Vjosa Osmanit

Publikuar

Aktivistat e LVV, kanë nisur një “luftë” me porulla kundër mundësisë që Vjosa Osmani të jetë bartëse e listes se VV-së për zgjedhjet e 14 shkurti.

Parulla janë shfaqur sot nëpër rrugë të Prishtinë, ku si duket po e reflektojnë pakënaqesit që janë shkaktuar nga mundësia që ti prij listes Vjosa Osmani, e jo Glauk Konjufca.

Konjufca është nder të parët aktivistë të LVV-së.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021