fbpx
Lidhu me Ne!

Shqipëri

Aksident i rëndë, makina përplas nënën me dy fëmijët

Makina ka përplasur një grua bashkë me dy fëmijët e saj dhe më pas është larguar.

Publikuar

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit.Makina ka përplasur një grua bashkë me dy fëmijët e saj dhe më pas është larguar. Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të Fierit.

Makina mësohet se ka qene duke lëvizur në bulevard, ndërsa ka përplasur nënën dhe dy fëmijët, të cilët janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Fierit.

Burime pranë këtij spitali kanë bërë me dije se gjendja e tyre shëndetësore paraqitet e stabilizuar.

Vazhdo më shumë