fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Aguero për teste mjeksore te …

Publikuar

Sergio Aguero, sulmuesi argjentinas i skuadrës angleze Manchester City, pas përfundimit të aventurës së tij disa vjeçare në City, dhe pas ndeshjes finale të Ligës së Kampionëve do ti kryej testet mjeksore te FC Barcelona.

Sipas “Mundo Deportivo” është 80% punë e kryer marrja e sulmuesit argjentinas si transfer të lirë, duke qenë kështu vetëm testet mjeksore, si katror i fundit për tu mbushur./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021