fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Abdixhiku shkon në Prekaz

Publikuar

Lumir Abdixhiku, kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës,  ditën në dytë si kryetar I kësaj partie do ta nis duke bërë homazhe në Prekaz.

Abdixhiku në Prekaz do të jetë rreth orës 11:00.

“E martë, me datë 16 mars 2021, në orën 11:00, kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku me bashkëpunëtorë bën homazhe në Kompleksin Memorial “Adem Jashari”, në Prekaz”, thuhet në njoftimin e LDK-së./tg/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021