fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

A do të kemi shtrengim i masave anti- Covid?

Publikuar

Komitetit për Koordinim dhe Vlerësim të Situatës me COVID-19, nen kryesimin e ministrin Armend Zemaj, do të mblidhet sot për të diskutuar për situaten e pandemisë.

Takim do të filloj në orën 11:00.

Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë përmes një komunikate për media.

Vetëm dje në Kosovë u regjistruan 398 raste të reja dhe një viktimë, kurse ende nuk dihet se kur pritet të vijnë vaksinat antiCOVID.

Vazhdo më shumë