fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

10 milion Euro në vit për Donnarumma

Publikuar

Barcelona ofron 10 milion Euro në vit për Donnarumman, mirëpo të interesuar për të janë edhe Juventus e PSG, të cilët ende nuk kanë bërë ofertë.

Barcelona i ka ofruar portier italian Donnarumma, një kontratë 5 vjeçare dhe pagë vjetore prej 10 milion Euro, raporton Tuttomercatoweb, mirëpo duke qenë edhe klube tjera të interesuara mbetet të shihet zgjedhja e tij.

Interesimi është shfaqur nga PSG dhe Juventus, por ende nuk kanë kontaktuar agjentin e tij./tipografi/

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook